fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Accent Prime w Warszawie – nie tylko dla mieszkańców stolicy

Accent Prime to światowy hit w modelowaniu, ujędrnianiu i wyszczuplaniu sylwetki. W Warszawie możesz wykonać go w Klinice Sthetic dr Jagielskiej. A ponieważ w wielu przypadkach wystarczy poddać się jednej tylko sesji zabiegowej, z metody skorzystać mogą również ci wszyscy, którzy w stolicy Polski są jedynie przejazdem. Tym bardziej że sesja taka trwa zaledwie od 20 do 45 minut, a sam zabieg nie pozostawia śladów na skórze ani nie wymaga rekonwalescencji. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto z niego skorzystać.

Accent Prime – łączenie technologii dla szybkich i długotrwałych efektów

Platforma Accent Prime wyposażona jest w kilka głowic, a urządzenie ma najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej RF i opatentowaną technologię ultradźwiękową US o działaniu poprzecznym (zimnym). Zastosowanie tej drugiej pozwala selektywnie oddziaływać na komórki tłuszczowe i niszczyć ich membranę bez naruszania otaczających je tkanek. – Warto dodać, że podczas zabiegu Accent Prime, który wykonujemy w naszej klinice w Warszawie, wykorzystuje się także technologię ultradźwięków ciepłych, które pozwalają likwidować miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową za pomocą temperatury. Tym, co przynosi naprawdę szybkie i długotrwałe efekty, jest łączenie obu tych technologii i różnych opcji zabiegu – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Efektywność, komfort i bezpieczeństwo (niezależnie od rodzaju skóry)

Podczas zabiegu Accent Prime emitowane są ultradźwięki, które rozkładają się równomiernie, rozgrzewają tkankę i likwidują komórki tłuszczowe. Duża głowica z końcówką w formie talerza pozwala na wykonanie zabiegu szybko, nawet w 20 minut. Jego efektywność zwiększają również aplikatory emitujące wyższą energię i stosujące zasysający mechanizm chłodzący. Komfort zapewnia nie tylko wbudowany system chłodzenia, ale również stopniowe rozgrzewanie. Zabieg Accent Prime wykonywany w warszawskiej Klinice Sthetic to metoda bezpieczna, i to niezależnie od fototypu skóry pacjenta czy jej grubości (zabieg stosować można nawet na szyi i dekolcie).

Accent Prime – efekty zabiegu i krótki czas sesji w centrum Warszawy

Urządzenie Accent Prime umożliwia pozbycie się nadmiaru lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej (np. na brzuchu), zmniejszenie cellulitu, przywrócenie skórze jędrności, a także zlikwidowanie bądź zniwelowanie zmarszczek, bruzd czy rozstępów. Poza bezpieczeństwem i komfortem jego niewątpliwą zaletą jest również selektywność, a konkretnie możliwość wykonywania zabiegu na różnych głębokościach skóry, jednak bez naruszania tkanek, które otaczają obszar zabiegowy. – No i nie zapominajmy o oszczędności czasu. Dzięki innowacyjnej technologii zabieg Accent Prime wykonać można nawet w 20 minut. Oznacza to, że naszą klinikę odwiedzić mogą nie tylko mieszkańcy Warszawy i okolic, ale również te osoby, które w stolicy są jedynie przejazdem. Tym bardziej że nasza siedziba znajduje się w centrum miasta i łatwo dojechać do nas nie tylko autem, ale również autobusem, tramwajem czy metrem  – dodaje dr Jagielska.

Umów się na konsultację w Klinice Sthetic

Jeśli zainteresował Cię zabieg Accent Prime, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki. Mieścimy się w centrum Warszawy, przy ulicy Mokotowskiej 15A lok. 2B. Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 696 449 440) lub przez e-mail (klinika@sthetic.pl) i umów się na konsultację z naszym specjalistą.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer