fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Blefaroplastyka w Klinice Sthetic – sprawdź, jak szybko odmłodzić swoje spojrzenie

Laserowa plastyka powiek to bezpieczny zabieg przeprowadzany w znieczuleniu nasiękowym, który stanowi alternatywną metodę leczenia operacyjnego. Umożliwia korekcję opadających powiek górnych poprzez usunięcie nadmiaru skóry oraz ewentualnie podskórnych depozytów tkanki tłuszczowej. Metodę tę wyróżniają minimalny dyskomfort, krótki czas rekonwalescencji i imponujące efekty. Nic dziwnego, że blefaroplastyka w Klinice Sthetic dr Jagielskiej cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych pacjentów. Czytaj dalej i dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na ten zabieg.

Bezpieczny lifting opadających powiek

Wiotki i opadające powieki górne mogą powodować problemy z widzeniem i potęgować wrażenie asymetrii oczu. Część pacjentów boryka się dodatkowo ze zmarszczkami w ich obszarze. Blefaroplastyka pozwala szybko odmłodzić spojrzenie, a efekty zabiegu utrzymują się przez wiele kolejnych lat. – Taki bezpieczny lifting opadających powiek optycznie powiększa oko, pozwala zniwelować problemy z widzeniem i pozbyć się zmarszczek na powiekach. Co istotne, jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga długiej rekonwalescencji,  – mówi dr Łukasz Tatara z Kliniki Sthetic.

Blefaroplastyka laserowa – na czym polega?

Przed wykonaniem zabiegu plastyki powiek górnych pacjent otrzymuje znieczulenie nasiękowe. Usunięcia nadmiaru skóry i ewentualnie podskórnych złogów tłuszczu lekarz dokonuje za pomocą skoncentrowanej wiązki światła laserowego. Procedura ta wymaga wykonania jedynie niewielkich nacięć, na które następnie nałożone zostają szwy. Są one umieszczane w załamaniu powiek i usuwane już po siedmiu dniach. – Dzięki temu, że zamiast skalpela używany jest tutaj laser, krwawienie zostaje ograniczone do minimum, a ryzyko pojawienia się obrzęków czy siniaków jest mocno zredukowane – wyjaśnia dr Jagielska.

Krótki okres rekonwalescencji i efekt utrzymujący się przez wiele lat

Niewątpliwą zaletą blefaroplastyki laserowej wykonywanej w Klinice Sthetic jest krótki okres rekonwalescencji. Rany pozabiegowe goją się szybko, a po zdjęciu szwów (7dni) pacjent wrócić może zwykle do pełnej aktywności. Co więcej, bez względu na to, czy wskazaniem do wykonania plastyki powiek była ich wiotkość, asymetria, zmarszczki, czy też na przykład przepuklina tłuszczowa, osiągnięty efekt utrzymuje się przez wiele lat, podczas których pacjent może cieszyć się odmłodzonym spojrzeniem i zniwelowaniem problemów z widzeniem, jeśli wcześniej takowe wystąpiły.

Zapraszamy na konsultację w Klinice Sthetic

Zainteresował Cię zabieg blefaroplastyki laserowej? Chcesz szybko odmłodzić swoje spojrzenie i pozbyć się nieestetycznych nawiasów skóry w obrębie górnych powiek? Zależy Ci na tym, by cała procedura była bezbolesna i bezpieczna? Jeśli tak, już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Dokładnie zapozna się on z Twoim problemem i zaproponuje Ci najskuteczniejszą metodę postępowania. Serdecznie zapraszamy!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer