fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Brak satysfakcji z życia intymnego? Sprawdź te dwa zabiegi z oferty Kliniki Sthetic!

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich warg sromowych? Ich kształt lub wielkość sprawiają, że Twoje życie intymne nie przynosi Ci satysfakcji? Po urodzeniu dziecka zauważyłaś, że podczas zbliżeń Twoje doznania są mniej intensywne? Nie odczuwasz orgazmu pochwowego? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, z pewnością zainteresuje Cię nasz dzisiejszy wpis. Dowiesz się z niego, w jaki sposób Twoje problemy rozwiązać mogą dwa zabiegi przeprowadzane w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej.

Dwie metody na poprawienie życia intymnego

Brak satysfakcji z pożycia może mieć podłoże psychologiczne, często jednak wynika również z niewłaściwej budowy anatomicznej stref intymnych. Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe również wpływać mogą negatywnie na sferę seksualną. – Dla pacjentek, które nie są zadowolone z jakości swojego życia intymnego mamy w ofercie dwa zabiegi. Pierwszy z nich to plastyka łechtaczki, modelowanie wyglądu zewnętrznego, a także zwiększenie zwartości i elastyczności tkanki. Drugi to powiększanie punktu G, którego rezultatem jest poprawa i wzmocnienie doznań intymnych – mówi dr Janiczek, lekarz ginekolog Kliniki Sthetic.

Plastyka łechtaczki wykonywana laserem Mona Lisa Touch™

Głównym wskazaniem do przeprowadzenia tego bezbolesnego zabiegu są zbyt duże lub asymetryczne wargi sromowe, które mogą wpływać na obniżenie satysfakcji z życia intymnego pacjentki. Wykorzystywane w terapii urządzenie w postaci precyzyjnego lasera Mona Lisa Touch™ pozwala na wymodelowanie i odmłodzenie (głównie poprzez stymulację produkcji kolagenu) obszaru intymnego kobiety. Plastyka łechtaczki jest przy tym zabiegiem bardzo bezpiecznym, w którym mamy do czynienia ze znacząco niższym ryzykiem krwawienia czy powstania nieestetycznych blizn pooperacyjnych. W porównaniu do zabiegu wykonywanego za pomocą skalpela krótszy jest również czas rekonwalescencji.

Powiększanie punktu G z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Gdy brak satysfakcji z życia intymnego pacjentki wynika z jej budowy anatomicznej, problem zniwelować można poprzez powiększenie punktu G. W Klinice Sthetic dr Jagielskiej stosujemy w tym celu nowoczesną i niechirurgiczną metodę. Polega ona na uwydatnieniu i ujędrnieniu punktu G (jednej z najbardziej erogennych stref ciała kobiety) przez wstrzyknięcie w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa od 20 do 30 minut, odznacza się dużą skutecznością i nie wymaga rekonwalescencji. Powiększenie punktu G sprawia, że jest on intensywniej stymulowany podczas stosunku. Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem m.in. dla kobiet, które nie odczuwają orgazmu pochwowego lub borykają się ze zmniejszonymi doznaniami po urodzeniu dziecka.

Zapraszamy na konsultacje

Chcesz poprawić jakość swojego życia intymnego? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po zapoznaniu się z Twoim problemem pomoże Ci on dobrać najskuteczniejszą metodę terapii.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer