fbpx
Sthetic

Sthetic – meet the leading Clinic in Warsaw, with the best price list for aesthetic medicine, dermatosurgery and aesthetic gynecology treatments.

Read more
NOVELTY - ONDA treatment

A world revolution in the fight against cellulite and in body shaping!

Read more
The hit of regenerative medicine!

CGF concentrated growth factors guarantee natural rejuvenation!

Read more
Novelty!

Innovative carbon peeling without a laser!

Read more
Massage for pregnant women

Safe and pleasant therapy to relieve swelling, backache and other ailments.

Read more
Neauvia Explosion

A rejuvenating treatment dedicated to the skin of the neck.

Read more
Laser Mona Lisa Touch

Offer limited from 900 PLN!

Read more
Novelty!

Hybrid lifting!

Read more
ClearLift

Discount price 2.500 PLN! 3.000 PLN

Read more

« cofnijDR. CYJ Hair Filler

DR.CYJ Hair Filler został stworzony do leczenia wypadania włosów, pobudzenia ich wzrostu i pielęgnacji skóry głowy. Jest zalecany dla kobiet i mężczyzn, u których występuje łysienie androgenowe w celu jego powstrzymania, dla kobiet i mężczyzn po przeszczepie włosów, dla każdego kto chce pogrubić i zagęścić włosy oraz je wzmocnić. Zalecany jest także dla kobiet i mężczyzn , u których występuje nadmierne wypadanie włosów.

DR.CYJ produkt
DR.CYJ Hair Filler zawiera 7 peptydów i kwas HA. W preparacie zastosowano 7 różnych peptydów, każdy odpowiedzialny za inne procesy, jedne stymulują komórki do życia i „namnażania się” a inne hamują niekorzystny wpływ powodujący wypadanie włosów czy utratę ich koloru.

Działanie:

1. Połączone z kwasem hialuronowym peptydy są powoli uwalniane przez 14 dni w skórze właściwej, gdzie stymulują wzrost, regenerują i odżywiają cebulki włosowe.

2. Bardzo małe dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach. Naśladując naturalne obecne w organizmie substancje sterujące procesami metabolicznymi działają bezpośrednio na komórki docelowe. Jest to oddziaływanie na poziomie DNA.

3. Aby osiągnąć, nieprzerwane dostarczanie peptydów i uniknąć potrzeby wielokrotnego podawania substancji aktywnych czyli iniekcji, stworzono formułę o przedłużonym i powolnym uwalnianiu. Połączono peptydy ze stabilizowanym kwas hialuronowym, naturalną i najbardziej bezpieczną substancją stosowaną od ponad 20 lat w medycynie estetycznej.

4. Kwas HA ułatwia przenikanie i wprowadzenie w głąb skóry innych substancji i aktywnych składników np. peptydów, witamin, aminokwasów.

5. Po odłączeniu od kwasu hialuronowego peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na komórki docelowe, odpowiedzialne za wzrost włosów.

 

Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów!
Pierwsza i jedyna ampułkostrzykawka na problemy z włosami. Rekomendowana zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Zalety:

  • Spektakularne efekty już po 2 miesiącach
  • Zahamowanie wypadania włosów : działanie na poziomie genów i DNA
  • Wzrost nowych włosów
  • Pobudzenie do wzrostu włosów w fazie anagenu
  • Unikalna, chroniona patentami technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – działa jeszcze przez 1 4 dni po aplikacji
  • Komfortowa terapia – tylko 4 zabiegi co 2 tygodnie
od 1000 zł


Do góry
Make an appointment

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer