fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Korekta powiek bez użycia skalpela? Blefaroplastyka w warszawskiej Klinice Sthetic to strzał w dziesiątkę!

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Spojrzeniem można okazać rozmówcy czułość, zainteresowanie i szereg innych emocji. Pod warunkiem, że spojrzenie to jest dla niego dobrze widoczne. Z problemem opadniętych powiek boryka się obecnie wiele osób. Jeśli do nich należysz, wiedz, że teraz można rozwiązać go naprawdę szybko. Blefaroplastyka, czyli laserowa korekta powiek górnych, to bezbolesny zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Czytaj dalej i dowiedz się, kiedy i dlaczego warto z niego skorzystać.

Blefaroplastyka – estetyka, ale i zdrowie

Opadające powieki nie są wyłącznie problemem estetycznym,  mogą one powodować również problemy z widzeniem. Laserowa korekta powiek górnych to także doskonały sposób na zmarszczki na powiekach, ale wskazaniem do przeprowadzenia tego zabiegu są też asymetria oczu oraz przepuklina tłuszczowa czy nadmiar wiotczejącej na powiekach skóry. – Pacjenci, którzy decydują się na blefaroplastykę, robią to z wielu różnych powodów. Ten bezpieczny lifting optycznie powiększa oczy i odmładza spojrzenie, ale rozwiązuje też na przykład problem ograniczonego pola widzenia, istotnego chociażby w przypadku kierowców – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Na czym polega zabieg i jakie są przeciwwskazania?

Usunięcie nadmiaru skóry na górnych powiekach oraz – w razie potrzeby – podskórnych złogów tłuszczu, odbywa się tutaj przy użyciu skoncentrowanej wiązki światła laserowego. To m.in. dlatego zabieg blefaroplastyki jest bezbolesny (w Klinice Sthetic stosujemy znieczulenie nasiękowe), a czas rekonwalescencji pozabiegowej wyraźnie skrócony. Na niewielkie nacięcia nakładane są szwy, które usuwa się już po tygodniu. Mamy tu zatem do czynienia z wysokim poziomem bezpieczeństwa i minimalnym dyskomfortem pacjenta. Lista przeciwwskazań również nie jest długa. Laserowej korekcie górnych powiek nie powinny poddawać się kobiety w ciąży i w okresie laktacji, osoby o złym stanie ogólnym zdrowia oraz przechodzące infekcje wirusowe lub bakteryjne. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest też skłonność do powstawania bliznowców.

Laserowa korekta górnych powiek – dlaczego warto?

Poza wspomnianym już krótkim czasem rekonwalescencji i niewielkim dyskomfortem, zabieg blefaroplastyki to również bardzo szybkie efekty. Powiększenie oka następuje od razu – pacjent musi jedynie poczekać na ustąpienie obrzęku, który na ogół schodzi w ciągu tygodnia. Po tym czasie można już także zdjąć szwy i cieszyć się nowym, odmłodzonym spojrzeniem oraz optycznie powiększonym okiem. – Warto wspomnieć też o tym, że efekty estetyczne i zdrowotne laserowej korekty górnych powiek utrzymują się przez wiele lat. Skóra na powiekach jest bardziej napięta, a zmarszczki pozostają wygładzone – dodaje dr Jagielska.

Zapraszamy na konsultację w Klinice Sthetic w Warszawie

Masz wrażenie, że z powodu opadających powiek Twoje pole widzenia uległo zawężeniu? Chcesz pozbyć się zmarszczek na powiekach? A może zależy Ci na odmłodzeniu spojrzenia i optycznym powiększeniu oczu? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Serdecznie zapraszamy!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer