fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Labioplastyka laserowa w Warszawie? Urządzenie MonaLisaTouch™ to wybór doskonały!

Niewielka inwazyjność, ograniczone do minimum ryzyko powstania blizn, a przede wszystkim wspaniałe efekty zabiegu (dużo lepsze niż te, które osiągnąć można przy użyciu skalpela) – wszystko to sprawia, że labioplastyka laserowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem naszych pacjentek. Urządzeniem, jakie stosujemy w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej, jest nowoczesny laser MonaLisaTouch™. Zabiegi przeprowadzane przy jego użyciu są bezbolesne i nie wymagają stosowania znieczulenia. O tym, dlaczego jeszcze warto postawić na labioplastykę laserową przeczytasz więcej w naszym dzisiejszym wpisie.

Labioplastyka – wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Wskazaniem do przeprowadzenia labioplastyki laserowej przy użyciu lasera MonaLisaTouch™ są m.in. zbyt duże bądź asymetryczne wargi sromowe. Problemy tego rodzaju mogą powodować dyskomfort fizyczny (w szczególności podczas aktywności sportowej) oraz psychiczny (czynniki estetyczne), a także przyczyniać się do braku satysfakcji z życia intymnego. – „Labioplastyka laserowa to bezpieczny i małoinwazyjny zabieg, dzięki któremu pacjentka ma szansę z jednej strony pozbyć się dyskomfortu, który na co dzień odczuwa, z drugiej zaś odzyskać dobre samopoczucie i podwyższyć swoją samoocenę” – mówi dr Oliwia Janiczek z Kliniki Sthetic.

Dlaczego właśnie laser MonaLisaTouch™?

Za pomocą tego nowoczesnego urządzenia specjalista dokonuje korekty warg sromowych pacjentki, precyzyjnie modelując zewnętrzny obszar intymny. Dodatkowo sam zabieg stymuluje produkcję kolagenu, a także zwiększa zwartość i elastyczność tkanki. – Warto podkreślić, że labioplastykę laserową przy użyciu MonaLisaTouch zastosować można u pacjentek w każdym praktycznie wieku. Co więcej, zabieg jest dużo bardziej efektywny niż ten z użyciem skalpela, łączy się z mniejszym dyskomfortem pozabiegowym, a czas rekonwalescencji – co zrozumiałe – również jest w tym przypadku o wiele krótszy” – wyjaśnia dr Janiczek.

Bezbolesność, zmniejszone ryzyko blizn i redukcja obrzmienia

Jako że laser MonaLisaTouch™ stymuluje koagulację tkanki, w trakcie zabiegu nie występuje krwawienie. Sam zabieg może co prawda powodować odczuwanie przez pacjentkę ciepła, ale jest jednocześnie bezbolesny. Do pochwy laser wprowadzany jest za pomocą sondy – w ten sposób do wybranych obszarów doprowadzane są fale stymulujące produkcję kolagenu. Rozwiązanie takie nie tylko zmniejsza ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, ale też redukuje obrzmienie obszaru zabiegowego.

Labioplastyka – przeciwwskazania

Choć, jak już wspomnieliśmy, z labioplastyki laserowej skorzystać mogą kobiety w każdym wieku, istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Poza miesiączką i ciążą będą to choroby nowotworowe, a także infekcje narządów rodnych. Oczywiście przed wykonaniem zabiegu pacjentka przejść musi dodatkowo konsultację u lekarza ginekologa. Stwierdzi on, czy nie ma innych przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Bezpieczeństwo pacjentów to dla nas bowiem absolutny priorytet.

Zaproszenie na konsultację w Sthetic

Jesteś zainteresowana korektą swojego obszaru intymnego? Bez względu na to, czy chodzi wyłącznie o estetykę, czy też o pozbycie się odczuwanego na co dzień dyskomfortu, już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą – serdeczne zapraszamy!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer