fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabiegi ortopedyczne

Innowacyjne i bezpieczne zabiegi ortopedyczne.

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Laser Icon Max G w Klinice Sthetic – prosty sposób na zniwelowanie niedoskonałości skórnych

Na Twojej twarzy pojawiły się przebarwienia posłoneczne? Cierpisz na trądzik różowaty? A może wciąż bezskutecznie walczysz z nieestetycznym rumieniem? Znajdujący się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej zabieg z zastosowaniem nowoczesnego lasera Icon Max G doskonale radzi sobie z tego rodzaju problemami. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakie jeszcze są wskazania do jego przeprowadzenia, na czym dokładnie polega procedura i na jakie efekty mogą liczyć poddający się jej pacjenci.

Icon Max G – wskazania do rozpoczęcia terapii

Poza wymienionymi we wstępie przebarwieniami posłonecznymi, trądzikiem różowatym i rumieniem, wśród wskazań do skorzystania z zabiegu laserem Icon Max G znajdziemy również plamy soczewicowate, znamiona rubinowe czy rozszerzone naczynka. Ich redukcja może okazać się czasochłonna, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z imponującą skutecznością. – Laser Icon Max G to urządzenie, którego działanie polega na emisji wiązki światła pochłanianej przez hemoglobinę we krwi rozszerzonych naczyń krwionośnych lub – w przypadku przebarwień – przez pigment. Energia świetlna zostaje w tkankach zamieniona na energię cieplną, powodując obkurczenie rozszerzonych naczyń bądź złuszczenie plam barwnikowych – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Przebieg procedury zabiegowej z wykorzystaniem Icon Max G

Przed wykonaniem zabiegu laserem Icon Max G na oczy pacjenta nałożone zostają specjalne okulary. W dalszej kolejności lekarz rozpoczyna zabieg, przykładając głowicę lasera do wybranych obszarów ciała. Wysyłanym przez urządzenie wiązkom światła może niekiedy towarzyszyć charakterystyczne ukłucie. – Tym, co może ucieszyć wielu pacjentów, którzy nie narzekają na nadmiar czasu, jest fakt, że zabieg trwa naprawdę krótko – maksymalnie kilkanaście minut. Tak naprawdę nie wymaga też rekonwalescencji – po sesji warto jedynie zrezygnować z alkoholu, peelingów i ciepłych kąpieli, a także unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne – mówi dr Jagielska.

Efekty już po kilku tygodniach od zabiegu

Efekty zabiegu przy użyciu lasera Icon Max G polegają na znaczącym zniwelowaniu bądź całkowitym usunięciu zmian barwnikowych i naczyniowych. Efekty terapii widoczne są już po dwóch-trzech tygodniach, aczkolwiek często konieczne jest powtórzenie procedury. Więcej serii zabiegowych będą zwykle wymagać chociażby przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na słońce czy rozszerzone naczynka. Na szczęście zabieg ten nie wywołuje uciążliwych efektów ubocznych – zwykle tylko przez pierwszą dobę może utrzymywać się opuchlizna oraz pieczenie poddanej zabiegowi okolicy.

Zapraszamy na konsultacje

Zastanawiasz się, czy laser Icon Max G będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku Twoich dolegliwości skórnych? Jeśli tak, nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po zapoznaniu się z Twoim problemem zaproponuje Ci on najskuteczniejszą formę terapii.

 

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer