fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Laserowa plastyka powiek – w Sthetic odmłodzimy Twoje spojrzenie!

Z problemem opadających powiek boryka się stosunkowo duża część populacji i wbrew pozorom nie dotyczy on wyłącznie osób starszych. Co więcej, opadające powieki nie są jedynym wskazaniem do przeprowadzenia ich laserowej plastyki. O tym, kiedy jeszcze warto zdecydować się na taki zabieg, na czym on polega i jakie efekty może przynieść dowiesz się z naszego dzisiejszego wpisu.

Blefaroplastyka – wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Mogłoby się wydawać, że laserowa plastyka powiek to przede wszystkim zabieg o charakterze estetycznym. Rzeczywiście – pozwala on na efektowne powiększenie oka i odmłodzenie spojrzenia, a przez to i całej twarzy. Jednak wskazań do jego przeprowadzenia jest znacznie więcej. – Z blefaroplastyki powinni na przykład skorzystać pacjenci, u których występuje nadmiar tkanki skóry powiek, a także ci, którzy z powodu wiotkiej skóry na powiekach mają problemy z widzeniem. Wskazaniem do wykonania zabiegu mogą być także asymetria oczu, przepuklina tłuszczowa powiek górnych oraz występujące na nich zmarszczki – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Na czym polega zabieg blefaroplastyki laserowej?

W zabiegu tym zamiast skalpela wykorzystuje się laser, za pomocą którego specjalista usuwa nadmiar skóry na górnych powiekach. Rozwiązanie to sprawia, że poddająca się zabiegowi osoba odczuwa jedynie niewielki dyskomfort, a okres rekonwalescencji (w tym czas gojenia się niewielkich nacięć na skórze) zostaje znacząco skrócony. Zastosowanie lasera pozwala więc pacjentowi wrócić do swoich codziennych aktywności dużo szybciej, niż miałoby to miejsce w przypadku tradycyjnej operacji chirurgicznej. Mamy tu również do czynienia z wysokim poziomem bezpieczeństwa zabiegu.

Przebieg zabiegu laserowej plastyki powiek górnych

W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej zabieg blefaroplastyki laserowej przeprowadzamy w znieczuleniu nasiękowym. Nadmiar skóry, a w niektórych przypadkach również podskórne złogi tłuszczu usuwane są przez lekarza za pomocą skoncentrowanej wiązki światła laserowego. Laserowa plastyka powiek górnych to zabieg praktycznie bezbolesny, a szwy zakładane na niewielkie nacięcia i umieszczane w miejscu załamania powieki, mogą być usunięte już po tygodniu. – Szybka rekonwalescencja wynika m.in. z faktu, iż użycie lasera ogranicza krwawienie, a także minimalizuje ryzyko powstawania zarówno siniaków, jak i obrzęków – mówi dr Jagielska.

Odmłodzone spojrzenie przez wiele kolejnych lat

Poza wspomnianym już komfortem pacjenta, bezpieczeństwem oraz stosunkowo krótkim okresem rekonwalescencji warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną istotną zaletę zabiegu blefaroplastyki laserowej. Otóż efekty w postaci odmłodzonego spojrzenia, w tym wyraźnego optycznego powiększenia oczu, utrzymują się przez wiele lat. Zarówno dla osób, które przed zabiegiem miały kłopoty z prawidłowym widzeniem, jak i dla pacjentów, którzy poddali się laserowej korekcie powiek z przyczyn estetycznych, oznacza to długi czas spokoju i wolności od problemu.

Bezpieczny lifting opadających powiek w Klinice Sthetic

Chcesz szybko i skutecznie odmłodzić swoje spojrzenie? Potrzebujesz porady specjalisty na temat tego, czy zabieg blefaroplastyki laserowej będzie w Twoim przypadku właściwym rozwiązaniem? Nie czekaj i już dziś umów się na konsultację w naszej warszawskiej klinice – serdecznie zapraszamy!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer