fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Metoda CGF – wykorzystaj potencjał regeneracyjny własnych komórek!

Czy w medycynie regeneracyjnej istnieją zabiegi w 100% bezpieczne, niepowodujące alergii, powikłań i innych niepożądanych działań? Jak najbardziej – należy do nich chociażby znajdująca się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF. To metoda, którą z powodzeniem stosuje się m.in. w profilaktyce przeciwstarzeniowej, likwidowaniu zmarszczek czy przy wypadaniu włosów. O tym, dlaczego jest tak bezpieczna i skuteczna, na czym dokładnie polega oraz kiedy jeszcze warto ją zastosować przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

Metoda CGF – zabieg bez ryzyka

Terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF to metoda, w której wykorzystujemy potencjał regeneracji własnych komórek pacjenta. To właśnie dlatego nie zachodzi tu ryzyko alergii ani powikłań. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu pobierane są z krwi osoby, która poddaje się zabiegowi. Krew zostaje następnie odwirowana w separatorze komórkowym, a przygotowany dzięki temu materiał (wyodrębnione komórki macierzyste i czynniki wzrostu) podawany jest w skórę pacjenta metodą mezoterapii CGF LIQUID lub też, w przypadku gdy zachodzi potrzeba intensywniejszej regeneracji, metodą CGF HARMONY.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Pozbawiona jędrności skóra twarzy i ciała, zmarszczki czy wypadanie włosów to tylko wybrane wskazania do tego, by poddać się terapii komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF. Metoda ta świetnie sprawdza się również po zabiegu przeszczepu tłuszczu i włosów, jako że czynniki wzrostu zwiększają przeżywalność takiego przeszczepu. Zwiększa ona również skuteczność innych zabiegów medycyny estetycznej, takich jak chociażby zabiegi laserowe czy peelingi chemiczne. Warto przy tym dodać, że CGF znalazło zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale też m.in. w ortopedii i w chirurgii.

Tajemnica skuteczności zabiegu CGF

Terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF to nowatorski proces przetwarzania krwi i wyodrębniania z niej osocza. W osoczu tym znajdują się cenne komórki macierzyste CD34+ oraz skoncentrowane czynniki wzrostu. To właśnie one sprawiają, że zabieg jest tak skuteczny. – Podczas terapii dochodzi do usprawnienia wszystkich procesów regeneracyjnych skóry. Tworzą się naczynia krwionośne, komórki różnicują się i namnażają, a dodatkowo następuje stymulacja syntezy zarówno kolagenu, jak i kwasu hialuronowego oraz elastyny. Dzięki temu skóra pacjenta odzyskuje elastyczność, gładkość i młody wygląd. I nic dziwnego, bo zabieg ten niejako wymusza na niej samoregenerację – tłumaczy dr Jagielska z warszawskiej Kliniki Sthetic.

Naturalny i długotrwały efekt odmłodzenia skóry? Zapraszamy do Kliniki Sthetic!

Nad terapią komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF przeprowadzano badania od roku 2006. Na chwilę obecną tych udokumentowanych jest już kilkadziesiąt. Potwierdzają one, że zabieg ten jest w 100% bezpieczny i nie powoduje ani alergii, ani powikłań. A ponieważ wykorzystuje się w nim komórki macierzyste i czynniki wzrostu pobrane z krwi pacjenta, efekt odmłodzenia skóry jest nie tylko wyraźnie widoczny, ale też naturalny i długotrwały. Dlatego nie czekaj i już dziś zgłoś się na konsultację w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej – nasz specjalista przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad i zaproponuje Ci najbardziej skuteczną terapię.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer