fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Mezoterapia skóry głowy w Klinice Sthetic dr Jagielskiej – skuteczne leczenie osłabionych i wypadających włosów

Zauważyłeś, że Twoje włosy zaczęły wypadać? Nowe wydają się rosnąć wolniej lub wcale? Na Twojej głowie pojawiły się łysiejące miejsca? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, powinien zainteresować Cię dostępny w ofercie Kliniki Sthetic dr Jagielskiej zabieg mezoterapii skóry głowy. Ta skuteczna terapia pozwala na przeprowadzenie regeneracji skóry głowy poprzez podanie do tkanki podskórnej odżywczego mezokoktajlu. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, kiedy warto zdecydować się na ten zabieg, jak wygląda procedura i na jakie efekty może liczyć poddająca się mezoterapii osoba.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Mezoterapia skóry głowy to zabieg, który doskonale sprawdza się w przypadku osób cierpiących na nadmierne wypadanie włosów i zahamowanie wzrostu włosów nowych. Może okazać się nieoceniony w przypadku takich dolegliwości jak łysienie okresowe, łysienie rozlane, łysienie plackowate oraz łysienie typu męskiego (androgenowe). – Dużą zaletą zabiegu mezoterapii skóry głowy jest to, że można stosować go zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, i to bez względu na ich wiek. Podobnie jak w przypadku innych schorzeń, tutaj również liczy się oczywiście czas. Im szybciej pacjent zgłosi się do nas na konsultację, tym szybciej będziemy w stanie wdrożyć właściwe leczenie – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – na czym polega?

Procedura zabiegowa wykonywana jest przez lekarza medycyny estetycznej lub przez lekarza dermatologa. Mezokoktajl pełen witamin i substancji odżywiających włosy podawany jest do skóry pacjenta poprzez serię nakłuć za pomocą bardzo cienkiej igły. Iniekcja dokonywana jest na głębokości kilku milimetrów, a pomiędzy każdym z nakłuć zachowywany jest kilkucentymetrowy odstęp – Skład mezokoktajlu opracowany został w taki sposób, by zapobiegać wypadaniu włosów, a jednocześnie pobudzać wzrost włosów nowych – mówi dr Jagielska i dodaje: – Niektórzy pacjenci obawiają się, że zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy może być dla nich bolesny. I tutaj warto zaznaczyć, że dla poprawy komfortu każdego klienta w Klinice Sthetic mezoterapię przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym.

Imponujące efekty terapii

Mezoterapia igłowa skóry głowy to jeden z niewielu zabiegów przeznaczonych do leczenia wypadania włosów, jaki wykonać można w klinikach medycyny estetycznej. Pozwala nie tylko zahamować wypadanie włosów i pobudzić nowe włosy do wzrostu. Terapia ta odżywia dodatkowo skórę głowy, a jej dużą zaletą jest również to, iż można powtarzać ją wielokrotnie – nie tylko w leczeniu łysienia, ale również w celu regeneracji włosów i w ramach profilaktyki. Efekty zabiegu w postaci powstrzymania łysienia, wzrostu nowych włosów oraz poprawy ich kondycji i wyraźnego zagęszczenia zauważa większość poddających się mezoterapii skóry głowy pacjentów.

Mezoterapia skóry głowy w Warszawie? Zapraszamy do Kliniki Sthetic!

Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące sygnały w postaci osłabionych i wypadających włosów, nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po przeprowadzeniu z Tobą dokładnego wywiadu podejmie on decyzję o tym, czy mezoterapia igłowa skóry głowy będzie w Twoim przypadku właściwym rozwiązaniem.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer