fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Nieinwazyjne zabiegi ortopedyczne w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Wielu osobom interwencja lekarza ortopedy kojarzy się z zabiegami chirurgicznymi, po których zwykle niezbędna staje się długa rekonwalescencja. Choć faktem jest, że w pewnych przypadkach nie da się ich uniknąć, w wielu innych można to zrobić. W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się bowiem nieinwazyjne zabiegi ortopedyczne – bezbolesne, niewymagające użycia skalpela i nie wiążące się z koniecznością rekonwalescencji (bądź też znacznym jej skróceniem). W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kilka z takich zabiegów, które dostępne są w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej.

Z leczeniem urazów ortopedycznych nie warto zwlekać

Urazy, kontuzje czy bóle kostne i stawowe często bywają lekceważone. Niestety prawda jest taka, że rzadko przechodzą one same, a leczenie ich domowymi sposobami też nie przynosi zwykle rezultatów. Nie warto więc zwlekać z wizytą u ortopedy, bo czas działa tu na niekorzyść pacjenta. – „Niestety objawy urazów ortopedycznych mają tendencję do narastania. Kogoś boli na przykład łokieć, ale ból określić można jako znośny. Jednak po tygodniu dolegliwości są już większe, a po dwóch pacjent nie jest w stanie łokcia zgiąć bądź całkowicie wyprostować. Im szybciej zgłosi się zatem do gabinetu, tym szybciej my będziemy w stanie wdrożyć skuteczne leczenie. Im później to zrobi, tym leczenie to będzie dłuższe i bardziej skomplikowane” – wyjaśnia dr Szymański z Kliniki Sthetic.

Przykłady nieinwazyjnych zabiegów ortopedycznych dostępnych w Klinice Sthetic

Kwas hialuronowy

W warunkach fizjologicznych hialuronian jest związkiem wydzielanym do płynu stawowego przez komórki błony maziowej. Jego stężenie zmniejsza się m.in. w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów. Jednak braki te uzupełnić można jego syntetycznym odpowiednikiem (kwas hialuronowy), który w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej wprowadzamy dostawowo w bezbolesnych iniekcjach. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, a poza chorobą zwyrodnieniową stawów może być też stosowana w celu optymalizacji leczenia dysfunkcji więzadeł i ścięgien powstałych w wyniku urazu (skręcenie stawu skokowego) oraz zmian przeciążeniowych (łokieć tenisisty, tendinopatia stożka rotatorów).

Orthokine

Ta nieinwazyjna, bezpieczna, a nade wszystko przynosząca doskonałe rezultaty terapia polega na podawaniu w źródło zapalenia białek przeciwzapalnych pozyskanych z krwi pacjenta. Orthokine dobrze sprawdza się nie tylko u osób cierpiących na zmiany zwyrodnieniowe stawów, ale również w przypadku przewlekłego zapalenia stawów. Co więcej, jej stosowanie przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych, i to zarówno stawów, jak i ścięgien. Jest też doskonałym rozwiązaniem u pacjentów, którzy długo czekać muszą na endoprotezę stawu oraz u tych, dla których ewentualna operacja może łączyć się z wysokim ryzykiem.

Terapia komórkowa Arthrex ACP

To najnowocześniejsza terapia rewitalizująca tkanki poprzez aplikację osocza bogatopłytkowego – autologicznej tkanki tłuszczowej pobieranej od pacjenta i wzbogaconej o frakcję zrębowo-naczyniową. W terapii komórkowej Arthrex ACP za pomocą strzykawki podaje się pacjentowi płytki krwi, które zawierają czynniki wzrostu. Pobudzają one chorą tkankę do regeneracji, inicjują produkcję kolagenu i stymulują proces tworzenia naczyń włosowatych oraz reakcję na bodźce chemiczne. Wszystko to przyczynia się do zmniejszenia procesów zapalnych. Terapia komórkowa Arthrex ACP dobrze sprawdza się m.in. w takich schorzeniach jak uszkodzenia mięśni, ścięgien i wiązadeł, zmiany zwyrodnieniowe tkanek miękkich czy zaburzenia zrostu kostnego.

Zabiegi ortopedyczne w Warszawie? Zapraszamy do Sthetic!

W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej oferujemy wiele innych nieinwazyjnych zabiegów ortopedycznych. Jeśli doznałeś urazu bądź niepokoją Cię bóle kostno-stawowe, już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Dokładnie zapozna się on z Twoim przypadkiem i wybierze najskuteczniejsze dla Ciebie metody terapii.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer