fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabiegi ortopedyczne

Innowacyjne i bezpieczne zabiegi ortopedyczne.

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Noworoczne postanowienia? Sprawdź zabieg ONDA w Klinice Sthetic dr Jagielskiej i zawalcz o szczupłą sylwetkę

Chęć osiągnięcia szczupłej sylwetki przoduje wśród postanowień noworocznych. Trudno się temu dziwić, jednak często na dobrych chęciach wszystko się kończy. Niestety – czynniki genetyczne, brak czasu na aktywność fizyczną czy konieczność rezygnacji z ulubionych potraw sprawiają, że wiele osób po jakimś czasie rezygnuje z walki o szczupłą sylwetkę. Jeśli chciałbyś spróbować ją osiągnąć przeczytaj nasz dzisiejszy wpis. Dowiesz się z niego, jak w wymodelowaniu sylwetki pomóc Ci może zabieg ONDA, który znajduje się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej.

ONDA – bezbolesny i krótki zabieg

O szczupłej sylwetce marzą osoby młode i starsze, kobiety po ciąży czy mężczyźni, którzy jakiś czas temu rzucili palenie i przybrali przez to na wadze. Wiele z tych osób chciałoby pozbyć się też cellulitu, boczków czy oponki na brzuchu albo po prostu ujędrnić skórę. – Zabieg ONDA pomaga wszystko to osiągnąć. Może sprawdzić się m.in. w niwelowaniu miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Co istotne, trwa krótko (od 10 do 40 minut), jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Modelowanie sylwetki, niwelowanie cellulitu, ujędrnienie skóry

W zabiegu ONDA stosuje się unikatowy system wykorzystujący mikrofale precyzyjnie oddziaływujące na komórki tłuszczowe. Technologia ta pomaga zredukować tkankę tłuszczową (wyszczuplanie i modelowanie sylwetki), zniwelować cellulit, a także ujędrnić skórę. Zabieg może być stosowany na brzuchu, udach, plecach, ramionach i pośladkach, a przed jego rozpoczęciem przeprowadzany jest wywiad z pacjentem w celu przedstawienia metod terapii i dostosowania parametrów urządzenia do indywidualnych potrzeb. Mikrofale niszczą komórki tłuszczowe oraz inicjują wytwarzanie kolagenu i regenerację skóry. Głowice wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, a pacjent odczuwa podczas zabiegu przyjemne ciepło.

ONDA – efekty zabiegu

Rezultaty zabiegu ONDA mogą być zauważalne już po pierwszej sesji. Docelowo przeprowadza się ich zwykle od trzech do sześciu, średnio co dwa lub trzy tygodnie. W tym stosunkowo krótkim czasie dojść może do redukcji tkanki tłuszczowej (również tej zlokalizowanej miejscowo), zmniejszenia cellulitu (w każdym stadium), ujędrnienia skóry i widocznego wyszczuplenia sylwetki. A wszystko to odbywa się w sposób nieinwazyjny, przy użyciu dwóch głowic: głębokiego bądź płytkiego działania. O tym, którą z nich zastosować w konkretnym przypadku, decyduje wykonujący zabieg specjalista. Jeśli chodzi o przeciwwskazania, to w przypadku zabiegu ONDA są to: zaawansowana cukrzyca, choroby neurologiczne, choroby serca, ciąża i okres karmienia piersią, a także stany zapalne i infekcje skóry w miejscu zabiegu.

Klinika Sthetic zaprasza na konsultacje

Skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po przeprowadzeniu z Tobą dokładnego wywiadu będzie mógł on stwierdzić, czy zabieg ONDA jest dla Ciebie właściwym rozwiązaniem.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer