fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Otoplastyka w Klinice Sthetic – jednorazowy zabieg, który rozwiąże problem odstających uszu

Odstające uszy to defekt, który może powodować duże kompleksy. Niestety to także defekt, który stosunkowo trudno jest zamaskować. Z tego powodu coraz większe grono osób decyduje się na korekcję odstających uszu lub na modyfikację kształtu bądź wielkości swoich małżowin usznych. Otoplastyka – jednorazowy i bezbolesny zabieg, który pozwala szybko pozbyć się problemu – jest już dostępny w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Sprawdź, kiedy warto go wykonać, jak przebiega i jakie daje rezultaty.

Konsultacja przed zabiegiem korygowania uszu

Bez względu na to, czy odstające uszy są u pacjenta defektem genetycznym, czy też spowodowanym urazem bądź wadą anatomiczną, przed wykonaniem otoplastyki konieczne będzie odbycie przedzabiegowej konsultacji z chirurgiem plastycznym Kliniki Sthetic. Pacjent musi bowiem zostać poinformowany nie tylko o przebiegu i spodziewanych rezultatach zabiegu, ale też o przeciwwskazaniach do jego wykonania oraz o tym, jak przebiegała będzie pozabiegowa rekonwalescencja. – Zabieg otoplastyki jest bezbolesny i nie wymaga powtórzeń. Osoby, które się na niego decydują, mają więc szansę w ciągu niecałych dwóch godzin (bo tyle trwa na ogół procedura) pozbyć się problemu, który nierzadko trapił je przez całe życie – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic

Otoplastyka – procedura zabiegowa

Przed zabiegiem otoplastyki pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, które gwarantuje mu odpowiedni komfort podczas przeprowadzania procedury. Incyzja (nacięcie) wykonywana jest przez chirurga plastycznego z tyłu ucha. To miejsce dobrze ukryte, które jednocześnie daje specjaliście dostęp do tkanki chrzęstnej. Następnie, w zależności od celu zabiegu, chirurg wycina bądź zgina fragmenty chrząstki. Kolejną czynnością jest założenie szwów, pozwalających wymodelować kształt małżowiny usznej. Na zakończenie zabiegu zastosowane zostają dodatkowo szwy na skórę, a także specjalny opatrunek-opaska.

Rekonwalescencja pozabiegowa

Osoba, która decyduje się na wykonanie korekcji uszu, po zabiegu przejść musi krótką, trwającą na ogół tydzień, rekonwalescencję. Ważne, by w tym czasie unikała ona przede wszystkim nacisku na uszy i ich zginania, jako że mogłoby to spowodować uszkodzenie lub przemieszczenie szwów. W tym krótkim okresie konieczna będzie również rezygnacja z aktywności fizycznej. – Lekarz wykonujący zabieg poinstruuje też pacjenta, w jaki sposób dbać o opatrunek i kiedy można będzie go zdjąć. Jeśli natomiast chodzi o zdjęcie samych szwów, na ogół odbywa się to po 7-10 dniach od wykonania zabiegu – wyjaśnia dr Jagielska.

Szybkie i długotrwałe efekty

W zależności od celu zabiegu, efektem otoplastyki może być korekcja odstających uszu, poprawa ich symetrii, korekcja kształtu i wielkości uszu, a także wygładzenie ewentualnych nierówności, które występują na ich powierzchni. W każdym przypadku mamy również do czynienia z efektem najważniejszym, a mianowicie ze wzrostem samooceny pacjenta, jako że poprawa wyglądu uszu wpływa pozytywnie i na pewność siebie, i na lepsze samopoczucie. Co istotne, rezultaty zabiegu otoplastyki są nie tylko szybkie, ale też długotrwałe – pacjent może cieszyć się nimi przez wiele kolejnych lat.

Korygowanie uszu w Warszawie? Zgłoś się do Sthetic!

Odstające, zbyt duże bądź asymetryczne uszy powodują u Ciebie kompleksy? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym chirurgiem plastycznym. Po dokładnym zapoznaniu się z Twoim problemem zaproponuje Ci on optymalne jego rozwiązanie.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer