fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Plastyka pochwy w Klinice Sthetic – sprawdź, kiedy warto się na nią zdecydować

Estetyczna korekcja intymnych narządów zewnętrznych przeprowadzana jest w Klinice Sthetic dr Jagielskiej za pomocą lasera Mona Lisa Touch™. Zabiegi labioplastyki wykonywane przy jego użyciu przynoszą lepsze efekty niż te z wykorzystaniem skalpela. Co więcej, mamy w ich przypadku do czynienia ze znacznie krótszym okresem rekonwalescencji. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, kiedy warto zdecydować się na plastykę pochwy w naszej warszawskiej klinice, jak przebiega taki zabieg, jak wygląda rekonwalescencja oraz na jakie efekty liczyć może pacjentka.

Cropped view of fit female shows her belly, has slim body, healthy pure skin, goes in for sport to stay fit, wears beige panties, isolated over white background. People, fitness and lifestyle concept

Problem estetyczny, ale też przyczyna dolegliwości

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe to dla wielu kobiet wyłącznie problem estetyczny, którego wyeliminowanie może znacząco podnieść samoocenę pacjentki i poprawić jej komfort życia. Trzeba jednak zaznaczyć, że w niektórych przypadkach stan taki może być również przyczyną odczuwanych na co dzień dolegliwości. Nie chodzi przy tym wyłącznie o dyskomfort (a czasem nawet ból) podczas pożycia intymnego, który może negatywnie odbijać się na jakości życia seksualnego pacjentki. – Zbyt duże wargi sromowe mogą także powodować drażnienie i otarcie podczas noszenia obcisłych ubrań (np. legginsów) czy uniemożliwiać swobodne uprawianie sportu. Mogą również utrudniać utrzymanie odpowiedniej higieny i zwiększać tym samym ryzyko infekcji grzybicznych i bakteryjnych – wyjaśnia dr Janiczek, lekarz ginekolog Kliniki Sthetic.

Przebieg zabiegu labioplastyki laserowej

Zabieg plastyki pochwy wykonywany przy użyciu lasera Mona Lisa Touch™ można przeprowadzić u kobiet w każdym wieku. W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej zawsze poprzedzony jest on konsultacją przedzabiegową, w trakcie której lekarz ocenia stan zdrowia pacjentki. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, by zapewnić poddającej się mu osobie maksymalny komfort. Lekarz używa lasera do precyzyjnego skierowania wiązki światła na wybrany obszar warg sromowych. Impulsy laserowe delikatnie skurczają i zmniejszają objętość tkanki, co pozwala na skorygowanie nadmiernego rozmiaru lub nierówności warg sromowych. Dodatkowo laser Mona Lisa Touch™ stymuluje produkcję kolagenu, co z kolei sprzyja regeneracji tkanek.

Modelowanie warg sromowych – rekonwalescencja i efekty

Po zabiegu laserowej plastyki pochwy z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch™ kobieta może odczuwać niewielki dyskomfort i delikatne pieczenie. W niektórych przypadkach może pojawić się także niewielka opuchlizna. Przez pewien czas (zwykle przez kilka tygodni) pacjentka powinna unikać aktywności fizycznej i stosunków płciowych. Natomiast powrót do zwykłych, codziennych zajęć jest na ogół możliwy już następnego dnia po zabiegu. Jeśli chodzi o efekty wykonania plastyki pochwy, warto zaznaczyć, że laser Mona Lisa Touch™ pozwala nie tylko precyzyjnie wymodelować zewnętrzny obszar intymny ciała pacjentki, ale dodatkowo znacząco poprawia też zwartość i elastyczność tkanki.

Zapraszamy na konsultacje w Klinice Sthetic

Zastanawiasz się, czy zabieg plastyki pochwy będzie w Twoim przypadku rozwiązaniem optymalnym? Jeśli tak – nie czekaj! Już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po zapoznaniu się z Twoim przypadkiem zaproponuje Ci on najskuteczniejsze metody dalszego postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer