fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Przeszłaś ciężki poród? Dowiedz się, jak przyspieszyć rehabilitację z Mona Lisa Touch™ w warszawskiej Klinice Sthetic

Urodziłaś siłami natury i nie możesz zrozumieć, dlaczego Twoja rehabilitacja przebiega tak opornie? Napatrzyłaś się na dziewczyny z Instagrama, które już kilka dni po urodzeniu dziecka wracają na bieżnię i z zapałem podnoszą ciężary? Nie daj się nabrać – Instagram to nie prawdziwe życie. Poród, zwłaszcza siłami natury, to ogromne wyzwanie dla organizmu kobiety i bardzo duże obciążenie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Nie oznacza to jednak, że rehabilitacji poporodowej nie można przyspieszyć. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu z użyciem wyjątkowo skutecznego w takich przypadkach lasera Mona Lisa Touch™, który oferuje warszawska Klinika Sthetic dr Jagielskiej. Czytaj dalej i dowiedz się, na czym zabieg ten polega i na jakie efekty możesz liczyć.

Laser Mona Lisa Touch™ – wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Ciężki poród, co oczywiste, łączy się z bólem fizycznym, jednak problemem wielu kobiet są również związane z nim następstwa zdrowotne. Pewne dolegliwości odczuwane mogą być bowiem przez wiele kolejnych lat, nie zaś jedynie przez okres połogu (czas jego trwania to teoretycznie sześć tygodni, ale trzeba pamiętać, że tak naprawdę jest to sprawa bardzo indywidualna). „Po ciężkim porodzie pacjentki uskarżają się nie tylko na blizny poporodowe, ale również na zespół rozluźnienia pochwy, nietrzymanie moczu czy brak satysfakcji z życia intymnego” – wyjaśnia dr Oliwia Janiczek z Kliniki Sthetic. „Każda z tych dolegliwości może stać się wskazaniem do zabiegu, który w naszej klinice przeprowadzamy przy użyciu nowoczesnego lasera Mona Lisa Touch™. To bardzo bezpieczne i wyjątkowo skuteczne rozwiązanie przy tego rodzaju problemach kobiecych” – dodaje.

Przebieg i efekty zabiegu

Medycyna estetyczna, a do takiej zaliczyć należy zabiegi z użyciem lasera Mona Lisa Touch™, doskonale sprawdza się u kobiet, które cierpią na dolegliwości będące następstwem ciężkiego porodu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a pacjentka ma zapewnione zarówno komfort, jak i odpowiedni poziom intymności. Podczas zabiegu do pochwy pacjentki wprowadzana jest końcówka lasera, który emituje fale w taki sposób, by docierały one do wymagających leczenia tkanek. Energia urządzenia Mona Lisa Touch™ ogrzewa błonę śluzową. „Włókna kolagenowe kurczą się pod wpływem wysokiej temperatury i pojawiają się kolejne, dzięki czemu tkanki pochwy zaczynają się regenerować. To z kolei sprawia, że pochwa staje się ciaśniejsza, a jednocześnie zwiększa się jej elastyczność i nawilżenie” – tłumaczy dr Oliwia Janiczek.

Medycyna estetyczna Warszawa – konsultacje

Przeszłaś ciężki poród? Nie musisz dalej cierpieć! Dzięki oferowanym przez warszawską Klinikę Sthetic zabiegom z użyciem nowoczesnego lasera Mona Lisa Touch™ możesz znacząco przyspieszyć rehabilitację, pozbyć się szeregu nieprzyjemnych dolegliwości poporodowych, a tym samym poprawić jakość swojego życia. Postaw na sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną metodę i już dziś zgłoś się na konsultację do naszej warszawskiej kliniki medycyny estetycznej.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer