fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

SonoQueen w Klinice Sthetic – bezbolesne i skuteczne niwelowanie niedoskonałości skórnych

Tylko 30-60 minut trwania sesji i zaledwie od jednego do trzech zabiegów – tyle wystarczy, by dzięki SonoQueen osiągnąć pożądane rezultaty. Ta wyjątkowo bezpieczna metoda pozwala m.in. zniwelować zmarszczki (i to zarówno te płytkie, jak i te głębokie), dokonać liftingu, a także rozświetlić oraz przywrócić gładkość skórze twarzy, szyi i dekoltu. A wszystko to bez bólu i bez pozabiegowej rekonwalescencji. Więcej o zabiegu SonoQueen, który znajduje się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej, przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

SonoQueen – kiedy warto zdecydować się na ten zabieg?

Wskazań do poddania się zabiegowi HIFU SonoQueen jest bardzo wiele. Chętnie decydują się na niego na przykład pacjenci, którzy chcą wygładzić zmarszczki, zlikwidować u siebie tzw. drugi podbródek czy przywrócić napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu. SonoQueen to również sposób na dokonanie bezbolesnego liftingu twarzy. – Metoda ta pomaga także spowolnić proces starzenia się skóry, stąd może być (i często jest) stosowana profilaktycznie. Nierzadko decydują się na nią również osoby, które nie mają ze swoją skórą większych problemów, jednak chciałyby ją odświeżyć, uelastycznić i odmłodzić  – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Zaawansowana technologia – precyzyjne i wielowymiarowe działanie na skórę

W zabiegu SonoQueen wykorzystywana jest technologii HIFU najnowszej generacji. HIFU to skrót od High Intensity Focused Ultrasound, czyli skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które umożliwiają wykonanie nieinwazyjnego liftingu twarzy. Fala ultradźwiękowa dociera tu do trzech warstw skóry (skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej), inicjując proces regeneracji włókien kolagenowych i obkurczania tkanek. Urządzenie wyposażone jest w zestaw kartridży, które pozwalają na precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki (w przypadku twarzy jest to zakres od 2 do 4,5 mm). Co istotne, podczas zabiegu nie dochodzi do uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. – SonoQueen nie wymaga ponadto żadnych specjalnych przygotowań, a po jego przeprowadzeniu nie jest wymagana rekonwalescencja. Mamy tu do czynienia z ujędrnieniem skóry o charakterze wielowymiarowym, a uzyskane rezultaty są nie tylko spektakularne, ale również trwałe, bo mogą utrzymywać się nawet do dwóch lat – wyjaśnia dr Jagielska.

HIFU SonoQueen – szybkie i imponujące rezultaty

Pierwsze efekty HIFU SonoQueen widoczne są natychmiast po zabiegu. Warto przy tym podkreślić, że jedyne skutki uboczne, jakie ewentualnie mogą się pojawić,  to uczucie szczypania i lekki dyskomfort w miejscach, w których mamy do czynienia z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej. Pełny rezultat terapii pojawia się po mniej więcej trzech miesiącach od wykonania sesji. W zależności od celu zabiegu pacjent zaobserwować może u siebie na przykład wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek, skuteczny lifting skóry i jej imponujące rozświetlenie, a także ujędrnienie i wyszczuplenie wybranych obszarów (np. zniwelowanie drugiego podbródka). Niekiedy zachodzi potrzeba powtórzenia zabiegu, jednak w wielu przypadkach wystarczy tylko jedna sesja, by cieszyć się tymi wspaniałymi rezultatami.

SonoQueen w Warszawie? Zapraszamy do Sthetic!

Zastanawiasz się, czy zabieg SonoQueen to dobre rozwiązanie dla Twojej skóry? Właściwą decyzję pomoże Ci podjąć nasz specjalista! Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację w naszej warszawskiej siedzibie (ul. Mokotowska 15A lok. 2B). Czekamy na Ciebie!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer