fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

SonoQueen – najnowsza generacja technologii HIFU dostępna w ofercie Kliniki Sthetic dr Jagielskiej

Zniwelowanie płytkich i głębokich zmarszczek, poprawa elastyczności skóry, lifting twarzy i szyi – to tylko wybrane efekty zabiegu HIFU SonoQueen, który znajduje się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Wystarcza już od jednej do trzech sesji, by cieszyć się pełnymi rezultatami tej bezbolesnej i wyjątkowo bezpiecznej terapii. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakie jeszcze daje ona możliwości, jak wygląda przebieg zabiegu i co sprawia, że odznacza się on tak wyjątkową efektywnością.

Moc imponujących możliwości technologii HIFU

HIFU SonoQueen to coraz bardziej popularna opcja dla osób, które chciałyby profesjonalnie zadbać o swoją skórę i spowolnić zachodzące w niej procesy starzenia, jednak bez ingerencji chirurgicznej. Zastosowana w zabiegu technologia, o której więcej już za moment, pozwala bowiem nie tylko na spłycenie zmarszczek czy lifting twarzy, ale też na redukcję tzw. drugiego podbródka, napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu czy przywrócenie jej gładkości. – Innym zauważalnym efektem zabiegu jest spektakularne wręcz rozświetlenie skóry, widoczne już po pierwszej sesji – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

SonoQueen – precyzyjny zabieg na trzech warstwach skóry

Podczas zabiegu HIFU SonoQueen wykorzystuje się skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Taka precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej dociera do trzech warstw skóry. Pozwala zregenerować zwiotczałe włókna kolagenowe i obkurczyć tkanki, co w rezultacie prowadzi do wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Podczas zabiegu niektórzy pacjenci mogą odczuwać na poddawanym mu obszarze delikatne ciepło, jednak zabieg ten oceniany jest przez nich jako komfortowy – Warto zaznaczyć, że dzięki zastosowaniu specjalnych kartridży osoba przeprowadzająca zabieg może wykonywać go na różnych głębokościach tkanki (od 2.0 mm do 4.5 mm na twarzy i 6 mm na ciele), jednak – co bardzo istotne – dzieje się to bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry – wyjaśnia dr Jagielska.

Spektakularne efekty i brak konieczności rekonwalescencji

Już po pierwszym zabiegu HIFU SonoQueen następuje wygładzenie zmarszczek (zarówno tych płytkich, jak i tych głębokich) oraz ujędrnienie i rozświetlenie skóry, jednak pełne rezultaty terapii widoczne są po około trzech miesiącach. Warto również dodać, że efekty uboczne albo nie występują wcale, albo też są niewielkie – po sesji wystąpić może lekkie uczucie szczypania i dyskomfort w miejscach, w których tkanki tłuszczowej jest mniej. Zabieg SonoQueen nie wymaga też żadnej rekonwalescencji – pacjent natychmiast wrócić może do swoich codziennych aktywności.

Klinika Sthetic zaprasza na konsultacje

Zainteresował Cię zabieg HIFU SonoQueen? Jeśli tak, nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po dokładnym zapoznaniu się z Twoim problemem zaproponuje Ci on najskuteczniejsze metody postępowania. Serdecznie zapraszamy!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer