fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Wiotkie powieki? W Klinice Sthetic szybko rozwiążemy ten problem!

Wiotkie powieki – dla jednych problem wyłącznie estetyczny, dla innych coś, co znacząco obniża jakość ich życia, powodując np. ograniczenie pola widzenia. Przez wiele lat najczęściej stosowanym w przypadku tego schorzenia rozwiązaniem była tradycyjna operacja chirurgiczna z użyciem skalpela, co oczywiście wiązało się z dużą inwazyjnością i długą rekonwalescencją. Dziś na szczęście można przeprowadzić taki zabieg za pomocą lasera. O przyczynach opadających powiek, wskazaniach do skorzystania z blefaroplastyki powiek górnych oraz o efektach tego nowoczesnego, bezpiecznego i bardzo skutecznego zabiegu przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

Opadające powieki – przyczyny

Główną, choć nie jedyną przyczyną opadających powiek jest postępujący proces starzenia – to właśnie na powiekach nadmiar wiotczejącej skóry jest najbardziej widoczny i odczuwalny. Do powstania schorzenia mogą przyczyniać się także występujące u pacjenta choroby, takie jak cukrzyca, nieprawidłowości w funkcjonowaniu nerwu okoruchowego czy nowotwory. – Warto wspomnieć również o uwarunkowaniach genetycznych – część naszych pacjentów przyznaje, że problem opadających powiek to u nich swego rodzaju dolegliwość rodzinna, z którą borykali się babcia, dziadek czy rodzic – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Blefaroplastyka – czy także dla mężczyzn?

Na laserową korektę powiek górnych decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Czasem z powodów estetycznych, czasem zdrowotnych. Płeć nie odgrywa tu praktycznie żadnej roli, jako że zabieg wykonuje się tak samo i u mężczyzny, i u kobiety. – Wielu naszych pacjentów to czynni kierowcy, którzy zauważyli, że opadające powieki zawężają ich pole widzenia, co na drodze może być bardzo niebezpieczne. Oczywiście w celu odmłodzenia spojrzenia, optycznego powiększenia oczu, wciąż jeszcze częściej trafiają do nas na zabieg kobiety, ale różnica ta powoli się zaciera. Mężczyźni mają po prostu coraz większą świadomość tego, że dbanie o swój wygląd ma znaczenie – mówi dr Jagielska.

Laserowa plastyka powiek – jak przebiega zabieg i jakie przynosi efekty?

Dla zwiększenia komfortu pacjenta zabieg blefaroplastyki przeprowadzany jest w znieczuleniu nasiękowym – nie boli i odznacza się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Lekarz, który go wykonuje, usuwa nadmiar skóry na górnych powiekach za pomocą skoncentrowanej wiązki światła laserowego. Zdarza się, że usunięcia wymagają również podskórne złogi tłuszczu. Szwy na niewielkie nacięcia zakłada się w miejscu załamania powieki. Co istotne, już po tygodniu mogą zostać one zdjęte. Ponieważ podczas zabiegu wykorzystuje się laser, nie zaś skalpel, dochodzi do znaczącego ograniczenia krwawienia podczas procedury, a ryzyko powstawania siniaków i obrzęków zostaje zminimalizowane. Co za tym idzie, czas gojenia i rekonwalescencji zostaje skrócony, a pacjent stosunkowo szybko wrócić może do swoich codziennych aktywności. Warto dodać, że efekty zabiegu w postaci optycznego powiększenia oka i odmłodzenia spojrzenia utrzymują się przez wiele kolejnych lat.

Zapraszamy na konsultację

Bez względu na to, czy chcesz pozbyć się problemu opadających powiek z powodów estetycznych, czy też z przyczyn zdrowotnych, nieodzowna będzie przedzabiegowa konsultacja z naszym specjalistą. Dokładnie zapozna się on z Twoim przypadkiem i zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś i umów się na wizytę w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer