fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Zabieg lipotransferu Easy Fat w Klinice Sthetic – bezpieczne wypełnianie i regeneracja skóry

Niwelowanie bruzd nosowo wargowych, korekcja nosa, poprawa owalu twarzy, rewitalizacja dłoni – to tylko wybrane możliwości, jakie daje lipotransfer Easy Fat. Ten znajdujący się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic zabieg to prawdziwa rewolucja w medycynie regeneracyjnej, uznana i chętnie wykorzystywana na całym świecie. W naszym dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, kiedy warto z Easy Fat skorzystać, jak wygląda przebieg zabiegu oraz na jakie efekty liczyć może poddający się mu pacjent.

W czym może pomóc zabieg lipotransferu?

Decydując się na zabieg lipotransferu Easy Fat możemy m.in. skutecznie pobudzić procesy regeneracji skóry, zredukować jej wiotkość, a także wypełnić obecne na jej powierzchni zmarszczki. – Wielu pacjentów zgłasza się do nas, bo chcieliby na przykład podnieść i podkreślić swoje policzki, wymodelować usta albo brodę, poprawić owal twarzy czy zniwelować niedoskonałości na szyi i dekolcie. Easy Fat często okazuje się w ich przypadku strzałem w dziesiątkę. Docenią go ci wszyscy, którym zależy na poddaniu się zabiegowi nie zmieniającemu naturalnych rysów twarzy. Ten rodzaj terapii zapewnia taki właśnie naturalny efekt – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Całkowicie zamknięty system – sterylność i bezpieczeństwo

Do przeprowadzenia zabiegu Easy Fat wykorzystuje się własną tkankę tłuszczową pacjenta. Po uprzednim podaniu znieczulenia pobiera się ją z okolicy biodra za pomocą opatentowanej kaniuli (jej zastosowanie zmniejsza dyskomfort pacjenta i ryzyko uszkodzenia naczyń). Z tkanki tłuszczowej usuwa się następnie płyn znieczulający oraz czerwone krwinki, które wykazują prozapalne działanie na tłuszcz. To całkowicie zamknięty system, zapewniający pełną sterylność i bezpieczeństwo zabiegu. Sam preparat przygotować można ponadto na dwa sposoby, uzyskując z niego Micro Fat służący do wypełniania/modelowania lub Nano Fat, który można zastosować w celu regeneracji. – Przygotowany w zależności od wskazań, bogaty w komórki macierzyste tłuszcz wstrzykuje się następnie w wybrane obszary ciała pacjenta. Liczba zabiegów uzależniona będzie tu oczywiście od zastosowanej terapii, jednak po pierwsze sesje zabiegowe są krótkie (każda z nich trwa zaledwie 30-40 minut), po drugie natomiast nie wyłączają one pacjenta z aktywności. Może on wrócić do swoich codziennych aktywności zaraz po zabiegu – wyjaśnia dr Jagielska.

Moc imponujących rezultatów

W zależności od celu zabiegu lipotransferu Easy Fat poddający się terapii pacjent może uzyskać takie efekty jak na przykład podniesienie i podkreślenie policzków, wymodelowanie ust/brody, zniwelowanie bruzd nosowo-wargowych, rewitalizacja wybranego obszaru ciała (np. okolic oczu, szyi czy dekoltu, dłoni), poprawienie owalu twarzy czy korekcja nosa. Zabieg pozwala również odmłodzić skórę na wiele kolejnych lat, zredukować zmarszczki, a także zregenerować i odżywić struktury skóry, sprawiając, że jej jakość ulegnie wyraźnej poprawie. A wszystko to odbędzie się w sposób naturalny, bez ryzyka zmiany rysów twarzy pacjenta.

Lipotransfer Easy Fat w Warszawie? Zapraszamy do Sthetic!

Jeśli zainteresował Cię zabieg lipotransferu Easy Fat, koniecznie skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po dokładnym zapoznaniu się z Twoim problemem zaproponuje Ci on najskuteczniejszą metodę postępowania. Czekamy na Ciebie!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer