fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Twoje życie intymne mogłoby być lepsze? Sprawdź zabiegi z oferty Kliniki Sthetic, dzięki którym poprawisz jego jakość!

Czy jakość życia intymnego można poprawić za pomocą odpowiednich zabiegów? Okazuje się, że tak! Z pomocą przychodzi tu nowoczesna ginekologia estetyczna – stosunkowo młoda dziedzina medycyny, która oferuje metody nieinwazyjne, bezpieczne, a jednocześnie bardzo skuteczne i będące alternatywą dla inwazyjnych operacji chirurgicznych. W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej pacjentka może poddać się m.in. zabiegowi powiększenia punktu G oraz zabiegowi plastyki warg sromowych. O wskazaniach do ich przeprowadzenia, przebiegu procedury i efektach przeczytasz więcej w naszym dzisiejszym wpisie.

Poprawa życia intymnego – dwie skuteczne metody

Ostrzykiwanie punktu G pozwala na wzmocnienie doznań intymnych u tych pacjentek, których budowa anatomiczna może powodować brak satysfakcji z życia intymnego. Punkt G to jedna z najbardziej erogennych stref kobiecego ciała. Jego powiększenie może poprawić odczuwanie orgazmu pochwowego, ale też przywrócić doznania, których intensywność uległa osłabieniu na przykład po urodzeniu dziecka. Jeśli zaś chodzi o plastykę warg sromowych, to poza przywróceniem dzięki niej estetyki obszaru intymnego, zabieg ten zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu. – Umiejętnie przeprowadzona korekcja intymnych narządów zewnętrznych prowadzi do poprawy życia intymnego pacjentki, zwłaszcza gdy wcześniej uskarżała się ona na przykład na ból czy dyskomfort podczas stosunku – wyjaśnia dr Janiczek, lekarz ginekolog Kliniki Sthetic.

Ostrzykiwanie punktu G – procedura zabiegowa

Zabieg ten, mający na celu powiększenie punktu G, odznacza się dużą skutecznością i bezpieczeństwem. Nie trwa też długo, bo zaledwie 20-30 minut. To dodatkowo metoda nowoczesna i niechirurgiczna, mogąca okazać się doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które nie odczuwają wystarczającej satysfakcji z życia intymnego. W trakcie zabiegu wykonujący go lekarz wstrzykuje kwas hialuronowy w wybrane miejsce na ścianie pochwy, oczywiście po uprzednim znieczuleniu obszaru zabiegowego. – Ostrzykiwanie punktu G można przeprowadzić u kobiety w każdym praktycznie wieku. To właśnie z wiekiem narasta zresztą problem braku orgazmu, gdyż z upływem lat nie tylko ulega zmniejszeniu sam punkt G, ale i liczba receptorów czuciowych, które odbierają bodźce intymne. Ten zabieg pozwala znacząco poprawić życie intymne pacjentki nawet przez kolejne dwa lata – mówi dr Janiczek.

Plastyka łechtaczki – przebieg zabiegu

Do przeprowadzenia tego zabiegu w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej wykorzystuje się precyzyjny laser Mona Lisa Touch™, którego zastosowanie pozwala osiągnąć relatywnie lepsze wyniki niż miałoby to miejsce przy użyciu skalpela. Co istotne, plastykę łechtaczki wykonywać można u kobiet w każdym wieku. Jest to metoda bezbolesna, nie ma zatem potrzeby podawania znieczulenia – pacjentka podczas zabiegu odczuwać może jedynie ciepło.Przez odpowiednią głowicę emitowane są fale stymulujące produkcję kolagenu. Warto dodać, że wykorzystanie lasera Mona Lisa Touch™ pozwala w dużym stopniu ograniczyć krwawienie, niweluje ryzyko powstawania blizn, redukuje obrzmienie pozabiegowe, a także znacząco skraca okres rekonwalescencji – mówi dr Janiczek.

Ginekologia estetyczna w Warszawie? Zapraszamy do Sthetic!

Ostrzykiwanie punktu G i plastyka łechtaczki to nie jedyne zabiegi ginekologii estetycznej, jakie znajdują się w ofercie Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Z jakimkolwiek problemem się borykasz, nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po przeprowadzeniu z Tobą dokładnego wywiadu zaproponuje Ci on najskuteczniejsze metody postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer