Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
Mona Lisa Touch

Oferta limitowana: 1000zł zamiast 1800 zł !

Więcej
SkinCeuticals dostępny jedynie w STHETIC !

PROMOCJA! Do wybranych produktów prezent o wartości 290 zł!

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

Więcej
Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego!

Nowość w Klinice STHETIC!

Więcej
Accent Prime

Uzyskaj wymarzoną sylwetkę w 20 min !

-40% do końca lutego na dowolną partię ciała i twarz

Więcej
Dr Aleksandra Jagielska
Więcej
Microblading

Makijaż permanentny brwi

Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
NOWOŚĆ!

Naturalny efekt wypełnienia i nawilżenia ust!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
NOWOŚĆ!

Innowacyjny zabieg na twarz, szyję, dekolt

Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

Usuwanie blizn

Usuwanie blizn pooparzeniowych, po wypadkach i po cersarskim cięciu – cennik, efekty i sposoby wykonywania zabiegów w Warszawie, w Klinice Sthetic.

Blizny są poważnym defektem estetycznym skóry i w zależności od ich typu, umiejscowienia, pochodzenia i wyglądu mogą stanowić poważny problem zarówno estetyczny, psychologiczny i zdrowotny dla dużej grupy pacjentów.

Większość pacjentów po wyleczeniu podstawowej jednostki chorobowej jest pozostawionych samym sobie i ma do dyspozycji jedynie stosowanie w domu preparatów miejscowych typu maści czy żele, których skuteczność  jest niewielka  lub może korzystać z pomocy przypadkowych gabinetów czy różnego rodzaju sprzętu niekoniecznie najbardziej skutecznego w leczeniu danego typu blizn.

Ideą Kliniki Sthetic jest kompleksowa, zgodna z najnowszą wiedzą  medyczną i oparta o najnowsze, innowacyjne technologie opieka, prowadzenie i leczenie pacjentów borykających się z problemem różnego typu blizn.

Innowacyjność  technologii zabiegowych polega na zastosowaniu technik łączonych rekonstrukcji tkanek i przebudowy blizn.

Dla wielu pacjentów zwłaszcza ludzi młodych, aktywnych  zawodowo, blizny mogą stanowić poważny problem psychologiczny wynikający z kompleksów i braku akceptacji samego siebie.

Nowoczesne, kompleksowe leczenie może skrócić przebieg gojenia, zredukować bliznowacenie i poprawić samopoczucie chorych, przyspieszając ich powrót do pełnej aktywności zawodowej.

Pacjenci  Kliniki Sthetic  są objęci  opieką wielospecjalistyczną ze strony lekarzy specjalistów dermatologów, chirurgów onkologicznych i chirurgów plastycznych.

Ideą kliniki jest stały rozwój oparty na szkoleniu personelu lekarskiego, udziały w naukowych konferencjach w kraju i zagranicą, stała współpraca z ośrodkami naukowymi, fundacjami opiekującymi się pacjentami po operacyjnym leczeniu chorób nowotworowych, pacjentami po oparzeniach itp.

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer