fbpx
Sthetic

Sthetic – meet the leading Clinic in Warsaw, with the best price list for aesthetic medicine, dermatosurgery and aesthetic gynecology treatments.

Read more
NOVELTY - ONDA treatment

A world revolution in the fight against cellulite and in body shaping!

Read more
The hit of regenerative medicine!

CGF concentrated growth factors guarantee natural rejuvenation!

Read more
Novelty!

Innovative carbon peeling without a laser!

Read more
Massage for pregnant women

Safe and pleasant therapy to relieve swelling, backache and other ailments.

Read more
Neauvia Explosion

A rejuvenating treatment dedicated to the skin of the neck.

Read more
Laser Mona Lisa Touch

Offer limited from 900 PLN!

Read more
Novelty!

Hybrid lifting!

Read more
ClearLift

Discount price 2.500 PLN! 3.000 PLN

Read more

« cofnijOsocze bogatopłytkowe

Zabiegi, które wykorzystują osocze bogatopłytkowe wykazują niezwykłą skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Zawdzięczają to cennym właściwościom substancji, jakie wchodzą w jego skład. Tym samym zabiegi te są również nieinwazyjne, a ich efekty utrzymują się na długo. Ponieważ do zabiegu wykorzystuje się własną krew pacjenta , zabieg nazywany jest często „wampirzym liftingiem”.

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe to obok krwinek czerwonych i białych podstawowy składnik krwi. Osocze uzyskuje się poprzez pobranie krwi żylnej pacjenta tuż przed przystąpieniem do zabiegu. Następnie pobraną krew umieszcza się w specjalnej wirówce, która podczas  wirowania  oddziela i pobiera osocze. Przez około 8 godzin jest ono przystosowane do użycia, czyli wykazuje swoją stabilność i sterylność. Oznacza to, że nie można poddać go zamrożeniu, a każdy zabieg oparty jest o osocze, które pobiera się tuż przed nim. Osocze bogatopłytkowe wykazuje się autologicznością każdej iniekcji, co oznacza, że do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywane jest osocze pacjenta podejmującego się go, a nie kogoś innego.

Wskazania do zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego

Zbawiennie działania osocza bogatopłytkowego możemy zaobserwować w przypadku leczenia:

  • łysienia i nadmiernego wypadania włosów,
  • blizn potrądzikowych czy ran pooparzeniowych,
  • osocze bogatopłytkowe idealnie niweluje także procesy starzenia się skóry,
  • zmniejsza wiotkość skóry i rozstępy.

Zastosowana technologia podczas wampirzego liftingu

Zabiegi, które wykorzystują właściwości osocza bogatopłytkowego stosuje się w medycynie estetycznej, dermatologii, ale także w ortopedii, kardiologii czy okulistyce. Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej w Warszawie – Sthetic, specjalizuje się w szeroko pojętych zabiegach dotyczących medycyny estetycznej. Do przeprowadzenia zabiegu z osoczem wykorzystuje specjalny zestaw Density Platelet Gel, w którego skład wchodzą również certyfikowane probówki oraz wirówka. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu dr Jagielska oferuje swoim Pacjentom kompleksową troskę, bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu.

Przebieg zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego

Zabieg składa się z następujących etapów:

1. Pobranie krwi żylnej pacjenta przebiega w podobny sposób jak pobranie krwi do standardowych badań. Jej ilość zależna jest od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.

2. Pobraną krew przenosi się do specjalnej certyfikowanej probówki, wyposażonej w żel separujący oraz antykoagulant. Następnie fiolka z krwią trafia do wirówki, gdzie jest poddana 5-minutowemu wirowaniu, dzięki któremu w fiolce uzyskuje się rozdzielenie krwi na erytrocyty, koncentrat bogatopłytkowy (PRP) oraz osocze. Do zabiegu wykorzystuje się koncentrat bogatopłytkowy.

3. Tak pobrane osocze bogatopłytkowe jest gotowe do iniekcji. Tuż przed zabiegiem znieczula się specjalnym kremem miejsce, w które będzie ono wstrzykiwane. Iniekcje osocza odbywają się na takich samych zasadach jak typowy zabieg mezoterapii. Wykorzystuje się do tego cienką igłę, a produkt podaje się śródskórnie. Tak wprowadzone osocze bogatopłytkowe ułatwia skórze samoregenerację, co wiąże się z produkcją kolagenu oraz pobudzeniem komórek macierzystych.

Efekty zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego

Tak naprawdę pierwsze efekty zabiegu widoczne są po około 2 tygodniach, ale samo osocze zaczyna działać w tkankach już po 48 godzinach od przeprowadzenia zabiegu. Możemy zaobserwować poprawę jakości skóry: zwiększenie gęstości, elastyczności, poprawę napięcia. Nie ma śladu po workach pod oczami oraz cieniach. Po około 3 zabiegach obserwujemy efekt wypełnienia drobnych zmarszczek. Jeśli chodzi o efekty na skórze głowy, możemy je zaobserwować już po dwóch zabiegach – włosy stają się znaczenie bardziej zagęszczone, poprawia się ich kondycja. Zabieg wygładza także blizny np. po trądziku, poprawia też napięcie skóry powiek.

Możliwe efekty uboczne po zabiegu

Ponieważ cały materiał użyty do zabiegu pobrany jest od pacjenta (jest pochodzenia autologicznego), ryzyko nietolerancji czy alergii jest wykluczone.

111112223333

 

60 minut
1 - 3 zabiegów
nie jest wymagana
od 600 zł
WSKAZANIA
  • łysienie i nadmierne wypadanie włosów,
  • blizn potrądzikowe,
  • rany pooparzeniowe,
  • starzenie się skóry,
  • wiotka skóra,
  • rozstępy.
PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego:

Standardowo są to na pewno ciąża i laktacja. Zabiegu nie wolno wykonywać także w przypadku chorób układowych krwi, w przypadku alergii wobec antykoagulantów, nowotworów złośliwych oraz w czasie zaostrzenia chorób zakaźnych.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl


Do góry
Make an appointment

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer