fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Najlepsze zabiegi ginekologiczne w Warszawie? Poznaj możliwości lasera Mona Lisa Touch w Klinice Sthetic!

Ginekologia estetyczna to zabiegi bezpieczne i nieinwazyjne, będące alternatywą dla operacji chirurgicznych. W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka, jednak na uwagę szczególną zasługuje z pewnością laser Mona Lisa Touch. Urządzenie, za pomocą którego wykonać można nie tylko zabiegi o charakterze zdrowotnym, ale też takim, który poprawi wygląd okolic intymnych pacjentki. Z tego wpisu dowiesz się o możliwościach, jakie oferuje ten nowoczesny laser.

Mona Lisa Touch – laser do zabiegów estetycznych i leczniczych

Zabiegi z użyciem lasera Mona Lisa Touch cieszą się dużym zainteresowaniem pacjentek naszej kliniki. I trudno się temu dziwić, bo mamy tu do czynienia z urządzeniem zaawansowanym technologicznie, a jednocześnie niezwykle delikatnym i małoinwazyjnym. – Trzeba też zaznaczyć, iż laser Mona Lisa Touch może zostać wykorzystany do przeprowadzenia zabiegów o różnych charakterze – od estetycznych, mających na celu np. wykonanie korekty warg sromowych, przez usuwanie blizn, aż po leczenie nietrzymania moczu – mówi dr Janiczek, lekarz ginekolog z Kliniki Sthetic. Poniżej przeczytasz więcej o zastosowaniu lasera Mona Lisa Touch w konkretnych rodzajach terapii.

Labioplastyka laserowa – korekta warg sromowych

Zabiegi wykonywane laserem Mona Lisa Touch to sposób na przywrócenie estetyki obszaru intymnego, m.in. poprzez wymodelowanie czy zmniejszenie warg sromowych. Niesymetryczne bądź zbyt duże mogą być bowiem przyczyną dolegliwości, które utrudniają uprawianie sportu, aktywność seksualną, a nierzadko również codzienne funkcjonowanie. Przy użyciu lasera nie tylko osiągnąć można relatywnie lepsze efekty (w porównaniu do zabiegów z użyciem skalpela), ale też znacząco zmniejszyć ryzyko powstawania blizn i dyskomfortu po zabiegu. Poza modelowaniem zewnętrznych obszarów intymnych laser zwiększa też zwartość i elastyczność tkanki, jako że stymuluje produkcję kolagenu.

Usuwanie blizn i wspomaganie gojenia po cięciu cesarskim

Nieestetyczne ślady po porodzie (zwłaszcza po cesarskim cięciu) to dla wielu kobiet przyczyna dużego dyskomfortu. Na szczęście problem ten można szybko zniwelować, wykonując zabieg laserem Mona Lisa Touch. Co istotne, pierwszy taki zabieg przeprowadzić można zaraz po zdjęciu szwów. Takie szybkie włączenie laseroterapii daje rewelacyjne efekty i zmniejsza liczbę wymaganych zabiegów (zwykle wystarczą dwa lub trzy). – Terapia laserowa urządzeniem Mona Lisa Touch pomaga przywrócić skórze dawny wygląd, jako że podczas zabiegu w skórę wprowadzane jest jednocześnie nawet 320 mikrowiązek, które skutecznie inicjują proces regeneracji uszkodzonej tkanki – wyjaśnia dr Janiczek.

Leczenie nietrzymania moczu

Praktycznie bezbolesny zabieg z użyciem lasera Mona Lisa Touch doskonale sprawdza się w leczeniu nietrzymania moczu. Schorzenie może mieć związek np. z ciężkim porodem bądź procesem starzenia. Specjalna końcówka lasera jest tu wprowadzana do pochwy pacjentki, a emitowane przez nią fale powodują napięcie tkanek i inicjują produkcję włókien kolagenowych. Na ogół wystarczy już od dwóch do czterech zabiegów, by doprowadzić do wzmocnienia ścianek pochwy i powięzi wewnątrzmacicznej, a także do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej i przywrócenia dzięki temu jej właściwego funkcjonowania.

Ginekologia estetyczna? Zapraszamy do Sthetic!

Zainteresowały Cię możliwości, jakie oferuje laser Mona Lisa Touch? Uważasz, że zabieg z jego użyciem może sprawdzić się w Twoim przypadku? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i do umówienia się na konsultację z naszym lekarzem ginekologiem.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer