fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

« cofnijUsuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów i blizn za pomocą lasera, w tym lasera frakcyjnego Icon Max G – atrakcyjna cena, spektakularne efekty terapeutyczne – klinika Sthetic w Warszawie.

Usuwanie rozstępów w Klinice Sthetic

Rozstępy są szczególnym rodzajem blizn, z którymi zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Powstają na skutek uszkodzenia włókien kolagenowych w skórze i upośledzenia funkcji  fibroblastów, odpowiedzialnych za właściwą syntezę włókien kolagenu i elastyny. Klinika dr Jagielskiej Sthetic w Warszawie posiada specjalnie dobrane zabiegi lecznicze w atrakcyjnych cenach, które pomagają usunąć lub zredukować widoczność rozstępów i blizn. Dostępne jest m.in:

  • Laserowe usuwanie blizn i rozstępów (laser frakcyjny),
  • Mikrodermabrazja,
  • Mezoterapia,
  • Peelingi chemiczne.

Ostateczna decyzja o metodzie usuwania rozstępów jest dokonywana na konsultacjach z lekarzem medycyny estetycznej. Wówczas ustalana jest także intensywność zabiegów, liczba potrzebnych serii i czas planowanej terapii.

Laserowe usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów i blizn za pomocą zabiegów laserem jest jednym z najskuteczniejszych usług medycyny estetycznej. Metoda oparta jest na kontrolowanym uszkodzeniu skóry, czyli tworzeniem w niej tysięcy niewidocznych gołym okiem mikrouszkodzeń. Celem takiego działania jest zmuszenie skóry do wzmożonej pracy regeneracyjnej i szybszej syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za gładkość i jędrność skóry. Cały proces naprawy jest możliwy dzięki pozostawieniu nieuszkodzonych miejsc na skórze, które pozwalają na szybsze odnowienie się tkanek. Laserowe usuwanie blizn i rozstępów nie powoduje oparzeń skóry. Po zniknięciu opuchlizny i zaczerwienienia można zauważyć znaczącą poprawę: zwężenia i zmniejszenia rozstępów . Efekt ten jest stały – raz usunięte rozstępy nie powracają.

Mikrodermabrazja do usuwania rozstępów

Mikrodermabrazja jest popularnym peelingiem mechanicznym, którego zadaniem jest złuszczenie i starcie martwego naskórka nagromadzonego na powierzchni skóry. W ten sposób odsłaniają się nowe, zdrowe komórki odpowiedzialne za młodzieńczy i ładny wygląd skóry. Mikrodermabrazja jest nieinwazyjną metodą oczyszczania, usuwania przebarwień, usuwania rozstępów i likwidowania braku jędrności ciała. Wpływa na regenerację skóry, pobudzenie krążenia oraz przyspiesza syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny. Dzięki mikrodermabrazji rozstępy są spłycane i rozjaśniane, a te niewielkie i płytkie – usuwane.

Mezoterapia – leczenie rozstępów i blizn

Mezoterapia polega na podaniu do tkanki podskórnej miejsc z rozstępami odżywczego mezokoktajlu. Jest on aplikowany za pomocą mezoterapii igłowej, a więc dokonywana jest iniekcja w tkankę podskórną. Aktywne składniki zawarte w preparacie mają pobudzić fibroblasty do wzmożonej pracy. W ten sposób przyśpiesza się proces regeneracji tkanek, co prowadzi do szybszego, naturalnego usuwania blizn i rozstępów. Aby zauważyć zadowalające efekty wskazane jest wykonanie kilku serii zabiegów.

Peelingi chemiczne – usuwanie rozstępów

Zastosowanie kwasów w peelingach prowadzi do złuszczania się naskórka. Siła terapii zależy od rodzaju preparatu i jego stężenia, a także problemu który ma usuwać. Dzięki peelingom chemicznym usuwane są pierwsze warstwy skóry – dzięki temu nie tylko odsłania się komórki położone głębiej, ale także pobudza organizm do wzmożonej pracy regeneracyjnej. Dzięki silnemu złuszczaniu wytwarzają się nowe, zdrowe struktury zastępujące skórę z bliznami, czyli rozstępami.

Każda z przedstawionych metod przynosi zauważalne efekty w usuwaniu rozstępów. Wybór poszczególnej terapii zależy od stopnia zaawansowania rozstępów, miejsca ich występowania, warunków zdrowotnych pacjenta i jego osobistych preferencji. Szeroka oferta Kliniki Sthetic w Warszawie, dostępna w atrakcyjnych cenach sprawia, że każdy wybierze zabieg dopasowany do oczekiwań. Najlepsze efekty dają metody łączone: naprzemienne wykonywanie zabiegów o różnym mechanizmie działania w celu uzyskania jak najwyższej skuteczności.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl

 Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer